یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 15:15

مهارت های ارتباطی برای کتابداران

مهارت های ارتباطی برای کتابداران

موسسه آموزشی آرموک (آرشیو، موزه، کتابخانه)  با همکاری انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران  دوره آموزشی «مهارت های ارتباطی برای کتابداران » را با تدریس دکتر ابراهیم افشار زنجانی  به صورت مجازی برگزار می کند.

در زمان حال ارتباطات در زندگی همه نقش اساسی دارد و کتابداران و کارکنان متخصص اطلاع رسانی هم آگاهانه و ناخود آگاه، همواره با هم در ارتباط هستند . به همین ترتیب نیز، ارتباط موفق برای هر سازمانی بسیار اساسی و لازم است. برقراری ارتباط یک مهارت زیر بنایی است که می تواند هر آنچه را که کتابدار انجام می دهد به دستاوردی نو برای سازمان متبوع تبدیل نماید 

نیروی انسانی اصلی ترین سرمایه ی هر سازمان و ملاک مزیت رقابتی آنها می باشد و همکاری و همدلی مهمترین عامل کلیدی موفقیت سازمان ها است. این امر مستلزم کارکنانی انطباق پذیر بوده که توانایی به کار گرفتن مهارتهای ارتباطی به صورت کلامی و غیر کلامی را داشته باشند. بنابراین کتابداران به عنوان نیروی انسانی در کتابخانه ها، در جذب مراجعین به کتابخانه، آشنایی با خدمات کتابخانه، منابع مختلف، شیوه های بهره گیری از آنها و در نتیجه گسترش علوم و خدمت رسانی به جامعه، به عنوان رسالت اصلی کتابخانه نقش به سزایی دارند. 

به شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره، از سوی موسسه آموزشی آرموک و انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران ارائه خواهد شد.

زمان برگزاری:  آذر تا اسفند 97

زمان آزمون: آذر تا اسفند 97

مدرس: دکتر ابراهیم افشار زنجانی

نوع دوره: مجازی

برگزار کننده: انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران

هزینه:30 هزار تومان

جهت ثبت نام کلیک کنید.