جمعه, 27 فروردين 1395 ساعت 19:15

دوره آموزشی «علم، اطلاعات، اطلاع رسانی: مثلث طلایی رسانه در کتابخانه ها»

دوره آموزشی «علم، اطلاعات، اطلاع رسانی: مثلث طلایی رسانه در کتابخانه ها»

حتما برای شما به عنوان یک کتابدار اتفاق افتاده است که خواسته اید رویدادی با ارزش را در کتابخانه محل فعالیت تان توصیف کنید و دیگران (مراجعه کنندگان و کتابداران) را نیز از آن مطلع سازید و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید اما از اصول کلی این کار اطلاعی نداشته اید.

بر همین اساس، پایگاه خبری کتابداری و اطلاع رسانی ایران (لیزنا) به عنوان اولین رسانه تخصصی کشور در این حوزه، با همکاری مؤسسه فناوران آرشیو، موزه، کتابخانه (آرموک) مستقر در دانشگاه شهید بهشتی، به منظور بالابردن دانش و سواد رسانه ای شما کتابداران و متخصصان علم اطلاعات، ارتقاء منزلت اجتماعی و توسعه حضور کتابخانه ها در رسانه ها و ترویج خدمات کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی در جامعه، اقدام به برگزاری دورۀ آموزشی «علم، اطلاعات، اطلاع رسانی: مثلث طلایی رسانه در کتابخانه ها» کرده است.

 

این دورۀ آموزشی رایگان بوده و به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌گردد و گواهینامه پایان دوره از طریق مؤسسه آرموک و مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی اعطا می شود.

 

شایان ذکر است، با توجه به محدودیت ثبت نام، از هر کتابخانه و مرکز اطلاعاتی دو نفر می توانند در دورۀ آموزشی «علم، اطلاعات، اطلاع رسانی: مثلث طلایی رسانه در کتابخانه ها»، معرفی و ثبت نام شوند.

 

زمان برگزاری:  تیر  ۱۳۹۵

زمان آزمون: مرداد ۱۳۹۵

نوع دوره: مجازی

هزینه ثبت نام: رایگان