دوشنبه, 07 دی 1394 ساعت 10:53

راهنمای ثبت نام در پورتال موسسه آموزشی آرموک

راهنمای ثبت نام در پورتال موسسه آموزشی آرموک

 

گام اول: برای شروع وارد پورتال کاربری آرموک از طریق آدرس   http://armook-portal.ir شوید.

گام دوم: بر روی گزینه عضویت و ثبت نام جدید کلیک نمایید.

گام سوم: در ادامه بر روی گزینه «ثبت نام قطعی» (گزینه سبز رنگ) کلیک نمایید.

 

 

گام چهارم: در این مرحله شما راهنمای ثبت نام در پورتال را مشاهده می نمایید، در این قسمت بر روی گزینه «مرحله بعدی» کلیک نمایید.

 

گام پنجم: در این مرحله شما به قسمت شرایط ثبت نام وارد می‌شوید که باید گزینه «شرایط را خواندم و قبول دارم» را انتخاب کرده و  بر روی گزینه «مرحله بعدی» کلیک نمایید.

 

گام ششم: در این قسمت که مرحله «انتخاب دوره کلاس» است، از قسمت درس/سطح، دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی گزینه «انتخاب» کلیلک نمایید.

*نکته: در این مرحله شما فقط می‌توانید یک دوره را انتخاب کنید.

**چنانچه می‌خواهید در دوره‌های بیشتری ثبت نام نمایید پس از اینکه ثبت نام شما در یک دوره تکمیل شد، مجددا با نام کاربری و کلمه عبوری که در انتهای ثبت نام در اختیار شما قرار می‌گیرد وارد پورتال شده و دوره‌های بیشتری را انتخاب کنید.

 

 

گام هفتم: در این مرحله می بایست تشکیل پرونده دهید و اطلاعات خود، از قبیل کدملی، نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات مورد درخواست را تکمیل نموده و بر روی گزینه «مرحله بعدی» کلیک نمایید. ایمیل خود را صحیح وارد کنید زیرا رمز عبورتان به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

 

 

گام هشتم: این مرحله، پیش نمایش اطلاعات شماست. اطلاعات خود و دوره‌ای را که انتخاب کردید، مرور کرده و در صورتی که صحیح است بر روی گزینه «مرحله بعدی» کلیک نمایید و در غیر این صورت بر روی گزینه «مرحله قبل» کلیک کنید.

 

 

 

گام نهم: در این قسمت وارد مرحله نهایی ثبت نام می‌شوید. قیمت دوره را در قسمت مبلغ وارد کرده، عکس خود را در صورت تمایل بارگذاری کنید و بر وری گزینه «ثبت نام» کلیک نمایید.

 

 

گام دهم: شما در این مرحله به صفحه پرداخت بانک وارد می شوید. در این صفحه شما با استفاده از تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب و در اختیار داشتن رمز دوم کارت خود می‌توانید عملیات پرداخت را انجام دهید.

 

 

گام یازدهم: پس از پرداخت بر روی گزینه «تکمیل خرید» کلیک نمایید تا اطلاعات پرداخت شما نمایش داده شود. امکان پرینت رسید ثبت نام نیز میسر است. پس از ثبت نام ایمیلی حاوی رمز عبور برای ورود مجدد به پورتال، برای شما ارسال می‌شود.

 

 

 

 گام دوازدهم: در این زمان به ایمیل خود مراجعه کرده و پوشه inbox یا spam خود را کنترل نمایید. ایمیلی از موسسه آرموک برای شما ارسال شده است که حاوی نام کاربری و کلمه عبور شماست.

* نام کاربری کد ملی شماست.

 

 

گام سیزدهم: اکنون می‌توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد پورتال کاربری آرموک از طریق آدرس   http://armook-portal.ir/  شوید.

 

 

 

 

 

سپس بر روی گزینه دانش‌پژوه کلیک نمایید و با استفاده از اطلاعات کاربری وارد صفحه شخصی خود شوید.

 

 

گام چهاردهم: در صورتی که تمایل به ثبت نام در دوره های دیگری را دارید، بر روی آیکن «ثبت نام قطعی» در وسط صفحه کلیک کنید و یا از طریق اطلاعات مندرج در ستون سمت راست صفحه در بخش «اطلاعات ثبت نام» بر روی «ثبت نام قطعی» کلیک نمایید.

 

 

گام پانزدهم: با کلیک بر روی «ثبت نام قطعی» به صفحه‌ای جدید هدایت می شوید. در این صفحه می توانید دوره دیگری را انتخاب کرده و بر روی گزینه «انتخاب» کلیک نمایید.

 

 

در مرحله بعد بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

 

 

 

و سپس بر روی گزینه پرداخت شود (گزینه آبی رنگ) کلیک نمایید و در صفحه بعد بر روی « پرداخت شود» (گزینه سبز رنگ) کلیک کنید.

 

 

 

گام شانزدهم: شما در این مرحله به صفحه پرداخت بانک وارد می شوید. در این صفحه شما با استفاده از تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب و در اختیار داشتن رمز دوم کارت خود می‌توانید عملیات پرداخت را انجام دهید .

 

**نکته: در صورتی که تا مرحله پرداخت پیش رفتید و به هر دلیلی موفق به پرداخت نشدید برای اینکه بتوانید هزینه دوره را پرداخت کنید، از طریق ستون سمت راست از بخش «اطلاعات مالی و شهریه» بر روی «اطلاعات جزئی شهریه و پرداخت» کلیک کنید و در این صفحه بر روی علامت در کنار نام دوره مورد نظر خود کلیک کنید.

 

 

در این مرحله می توانید در پایین صفحه، عملیات پرداخت دوره را انجام دهید.

 

 

در صورتی که در هریک از مراحل با مشکل مواجه شدید، با شماره تلفن های 22407668 – 021 و 09122162541 تماس حاصل فرمائید.

 

                                                                        موفق باشید.